Vážení pacienti, dovoľte nám informovať Vás, že v dňoch 30.8. - 31.8.2023 budeme čerpať dovolenku. Zastupovanie poskytuje ambulancia MUDr. Francisci Matej, Riazanská 62/B, Bratislava. Zastupovanie sa týka iba akútnych prípadov. Ďakujeme.
tel: 0917/205 945
MUDr. Francisci Matej, Riazanská 62/B, Bratislava tel: 0917/205 945

Čeľustná ortopédia
a neviditeľné strojčeky

Komplexné riešenie nesprávneho postavenia zubov a čeľustí.

Fixné neviditeľné strojčeky - lingválne aparáty

Ebrace je jedna z najviac diskrétnych možností ortodontickej liečby.
Drôty, oblúky a zámky pri lingválnom strojčeku sú pripevnené k vnútornej strane Vašich zubov.

Okrem ich estetických výhod predstavuje ich používanie aj menšie riziko dekalcifikácie zubov. Ebrace je prestížna celosvetovo známa značka lingválnych strojčekov.

Snímateľné neviditeľné strojčeky

Invisalign je veľmi populárna metóda ortodontickej liečby.
Používa sa pri nej sada priesvitných plastických snímateľných dláh, ktoré sú v podstate neviditeľné ale pritom schopné vyrovnať Vaše zuby. Zhotovujú sa sofistikovanou metódou presne na mieru individuálne pre každého pacienta.

Odhaduje sa, že celosvetovo sa týmito dlahami liečilo asi 2,5 milióna pacientov. Invisalign býva najčastejšie voľbou dospelých pacientov, ktorí z pracovných dôvodov nemôžu či nechcú nosiť kovový fixný aparát. Vyrába sa aj verzia Invisalign pre dospievajúcich pod názvom Invisalign Teen. Pre pacientov, ktorí potrebujú len drobnú rýchlu úpravu postavenia zubov, je určený systém Invisalign Lite.

Nenašli ste to čo hľadáte?

Skúste si vybrať z našich kategorií