Estetická medicína

Spájame krásu a zdravie, preto prichádzame s ponukou
služieb estetickej medicíny.

Botulotoxín

Dnes už moderný človek vymenil skalpel za cielený vpich tenučkou ihlou. Botulotoxín sa v kozmetickej oblasti využíva na vyhladenie tzv. dynamických vrások.

Je to prírodný čistý proteín uvoľňujúci svaly zodpovedné za vytváranie hlbokých vrások, ktoré sa objavujú v priebehu starnutia. Botulotoxín dodáva pacientom uvoľnený výraz, ktorý pomáha docieliť prirodzený, mladší vzhľad.

Každému zákroku predchádza podrobné vysvetlenie a konzultácia s pacientom.

Kyselina hyalurónová - výplň vrások

Ako výplňový materiál je injektovaná priamo pod vrásku. Vypĺňa ju zvnútra a vďaka vytvorenému objemu ju okamžite odstráni. Ďalej pôsobí ako lifting a zároveň dodáva pokožke stratený objem.

Umožňuje upraviť kontúry a nerovnosti v oblasti tváre. Vďaka tomuto lifting efektu predstavujeme túto výplň kyselinou hyalurónovou ako alternatívu k zákroku v plastickej chirurgii v prípadoch, keď pokles pokožky nie je príliš výrazný.

Každému zákroku predchádza podrobné vysvetlenie a konzultácia s pacientom.

Kyselina hyalurónová - zväčšenie pier

Na zväčšenie pier sa taktiež používajú výplňové materiály - implantáty. V tomto prípade je však kyselina hyalurónová inak viazaná a gél je mäkší a poddajnejší.

Implantátmi vieme pery tvarovať, dodať im želaný objem, zvýrazniť kontúru pier, pozdvihnúť padnuté kútiky, skorigovať prípadnú asymetriu, pery opticky skrátiť, či predĺžiť a aj vyplniť drobné „fajčiarske“ vrásky okolo pier.

Každému zákroku predchádza podrobné vysvetlenie a konzultácia s pacientom.

Nenašli ste to čo hľadáte?

Skúste si vybrať z našich kategorií